Over deze cursus
Het is dag 5 van de sociale verbinding challenge. Ik ga je nog een korte opdracht meegeven. Maar allereerst even kort wat we hebben behandeld!
Ik gaf je op dag 1 en 2 verschillende tactieken mee die je kunt gebruiken in gesprekken met andere vrouwen, die ervoor kunnen zorgen dat je niet wordt meegezogen in de dieet-praat.
Op dag 3 en 4 gaf ik je handvatten om aan de slag te gaan met het verleggen van de focus van het lichaam naar iemands persoonlijkheid. Ik vroeg je om anderen hierop te gaan complimenteren. Niet alleen om bewust die focus te gaan verleggen, maar ook om meer sociale verbinding te creëren met anderen.
Maak eens een kort actieplan: wat zou je kunnen doen om meer in contact te komen met vrouwen die jou kunnen ondersteunen in jouw proces?
Een voorbeeldje vindt je in de video. Maar denk vooral breed en out-of-the-box! ;)
En als je het leuk vindt, deel jouw idee op de community: zo kun je andere vrouwen ook inspireren en op ideeën brengen.
Sociale verbinding is zo'n ontzettend belangrijk onderdeel die ons kan helpen om veerkracht te ontwikkelen rondom ons lichaamsbeeld. Ik vertelde je er meer over in het e-book Radicale zelfacceptatie .
Als mensen niet hetzelfde perspectief hebben als jij. Hoe ga je daarmee om?
Jij hebt ballen, en wilt andere vrouwen ook helpen om meer compassie en acceptatie voor zichzelf te ervaren. Doe dan dit!
Als jij een ander soort compliment gaat geven, dwing je jezelf om jouw focus te verleggen.
Vind je het lastig om offline vrouwen te leren kennen die jou kunnen ondersteunen in jouw proces? Dan is deze challenge voor jou.
Bedenk hoe jij meer in contact kan komen met vrouwen die jou ondersteunen in jouw proces. Zet de eerste stap.